باباگندم

انواع عسل را بهتر بشناسیم و با خواص متفاوت آنها آشنا شویم

13/اسفند/1397 بابا گندم - عسل - مقالات بدون دیدگاه

انواع عسل را بهتر بشناسیم و با خواص متفاوت آنها آشنا شویم :امروزه انواع عسل طبیعی در بازار موجود میباشد که نام هایی نظیر عسل بابونه ، عسل جعفری ، عسل کنار ، عسل سیاهدانه , عسل کوهستان و گیاهان دیگر موجود میباشد.پیشنهاد ما به شما برای خرید عسل ارگانیک و طبیعی فروشگاه اینترنتی بابا گندم می باشد.

عسل تک گیاه به زبان ساده چیست؟

زمانی که پوشش گیاهی غالب منطقه ای که کندو در آنجا قرار میگیرد از یک نوع گیاه باشد ، زنبوران عسل بیشتر از آن گیاه برای تهیه عسل استفاده می کنند ، که بستگی به نوع گیاهان خواص آنها نیز متفاوت می شود.
 
عسل طبیعی بابونه

خواص عسل : برای االتهاب مغز ، انواع ورم ها ، کاهش تب ، میگرن ، سردرد ، آرتروز ، کاهش حساسیت ، ضد درد ، کاهش دردهای دوران پریود ، ناراحتی های زنانه و یائسگی ، آلرژی ها ، فشار خون ، درد های استخوانی ، آرام بخش ، سوء هاضمه ، برطرف کننده ناراحتی های کبد ، ناراحتی های روده ، درد و ورم مثانه ، معده درد ، بی خوابی ، ناراحتی های ریه ، دفع کرم کدو در کودکان ، سرما خوردگی ، رماتیسم ، غلظت خون ، نفخ معده ، تقویت سیستم ایمنی بدن ، تقویت مغز و حافظه ، ترشح شیر در خانم های شیرده ، زخم های دهان سودمند است ، در ادامه با بررسی انواع عسل طبیعی با ما باشید.

عسل طبیعی گردان

خواص عسل : مقوی ، انرژی زا و تقویت حافظه ، نرم کننده سینه ، برطرف کنند ناراحتی های حنجره ، صاف کردن صدا ، ناراحتی های ریوی ، برای تسکین سرفه و سرما خوردگی و برای خنثی کردن سم مفید است.

عسل طبیعی جعفری

خواص عسل : مقوی ، انرژی زا و خواب آور ، تقویت مغز و حافظه ، کاهش نفخ ، مفید برای گرفتگی عروق ، قاعده آور ، اشتها آور ، برای ناراحتی های کبدی و طحال ، برای ناراحتی های روده مفید است ، در ادامه با بررسی انواع عسل طبیعی با ما باشید.

عسل طبیعی آویشن

خواص عسل : مقوی مغز و اعصاب و انرژی زا و تقویت حافظه ، برای کم خونی مفید است ، خواب آور ، تقویت کننده معده ، سودمند برای زخم های چشم و دردهای چشم ، برای خشونت سینه و حلق و حنجره ، مفید برای گرفتگی صدا،تقویت روده ، درد کلیه ، مثانه ، مجاری ادراری.

انواع عسل

عسل طبیعی سیاه دانه

خواص عسل : مقوی مغز و اعصاب تقویت حافظه و خواب آور ، ازدیاد شیر ، مفید برای کلیه بیماری ها ، بادشکن ، قاعده آور ، سردرد ، رماتیسم ، مفید برای ضعف بدن ، رفع مسمومیت های خون ، کبد ، تهوع ، شکم درد ، یبوست ، تقویت زنان زائو ، برطرف کننده رطوبت های موجود در بدن ، اعتدال بخشیدن به اخلاط بدن ، مفید برای انواع قلنج ، ناراحتی های تنفسی ، درخشان کردن رنگ و رو ، مفید برای سنگ کلیه ، مثانه ، و درد های رحمی.

عسل طبیعی کنار

خواص عسل : مقوی و انرژی زا بوده و فعال کننده حافظه و رشد کودکان ، حرارت بدن را فرو می نشاند ، باز کننده گرفتگی های بدن ، کرم معده و روده را از بین می برد ، مفید برای گرم مزاجان ، برای ناراحتی ها و رخم روده و تب نافع است ، برای آبله و سرخجه و عطش و برای سستی اعضا ، تقویت مو ، جلوگیری از ریزش مو ، تقویت اعصاب و تحلیل ورم های گرم موثر و سودمند است ، در ادامه با بررسی انواع عسل طبیعی با ما باشید.

عسل طبیعی مرکبات

خواص عسل : تقویت حافظه و انرژی زا ، مقوی معده ، باد شکن ، مفید برای کمبود ویتامین C ضد تهوع و سم ، نرم کننده سینه ، برای سرماخوردگی ، کاهش ورم های بدن ، ضدعفونی کننده ، تصویه خون ، اشتها آور ، ناراحتی های صفرا ، مسکن ، مفید برای سکسکه ، کرم های روده ، مفید برای سرطان های معده ، پیشگیری از انواع سرطان ها ، کاهش کلسترول ، ضد باکتری و قارچ.

عسل طبیعی یونجه

خواص عسل : مقوی مغز و اعصاب بوده و حافظه را افزایش می دهد ، بیشترین مقدار ویتامین های A و K را دارد و برای افرادر که خون دماغ می شوند بسیار مفید است ، این عسل بسیار خوش عطر و خوش طعم می باشد. خون ساز است ، بند آورنده خون روی است.
مفید برای اختلالات عادات ماهیانه خانم ها می باشد ، برای افرادی که دچار لرزش های اندام شده اند مفید است ، نشاط آور بوده و به انسان آرامش می دهد ، در ادامه با بررسی انواع عسل طبیعی با ما باشید.

عسل طبیعی اقاقیا

خواص عسل : مقوی و انرژی زا و تقویت کننده حافظه ، نشاط آور و بسیار معطر می باشد. مفید برای ناراحتی های صفرا و بیماری دیابت و خواب آور است ، مفید برای کم خونی ، و نافع برای عفونت های خانم ها ، هم چنین مفید برای ناراحتی های چشمی و مفید برای رشد کودکان و آرام بخش برای بزرگسالان است. اگر با سیب مصرف شود ، بهترین آنتی بیوتیک است و برای سرما خوردگی موثر و سودمند است.

عسل طبیعی گشنیز

خواص عسل : معطر ، مقوی اشتها آور ، مقوی معده  ، رفع سوء هااضمه باد شکن ، نرم کننده سینه ، برای تب ، مفید برای بیماری های عفونی مانند : سرخک و آبله ، برای سرفه و سرما خوردگی ، مسکن و آرام بخش ، دفع سموم بدن ، خواب آور ، مفید برای گرفتگی ماهیچه ای ، شیر افزا ، مفید برای تب های رماتیسمی ، خواب آور ، مفید برای آفت دهان ، تنگی تنفس ، مسکن صفرا ، ضد سرطان ، مفرح ، مقوی قلب و مغز برطرف کننده ناراحتی روده و حافظه می باشد.

عسل طبیعی ریحان

ریحان یک گیاه بومی ایرانی است .  این گیاه دارای ترکیبی خاص است که دارای خاصیت ضدالتهابی و ضد آرتروز است . گیاه ریحان آنتی اکسیدان ، ضدویروس و ضد میکروب است . از این گیاه می توان در بهبود تومورهای سرطانی استفاده کرد. همچنین ریحان سرشار از منیزیم است که موجب تقویت ماهیچه های بدن به ویژه قلب خواهد شد.
خواص عسل :بسیار مفید برای کم خوابی ، مفید برای تقویت سیستم ایمنی بدن ، کمک به درمان سردردهای شدید و میگرن ، کمک به بهبود ضعف بدن و تقویت کننده ی سیستم اعصاب.

بابا گندم با ارسال محصولات سالم و طبیعی به درب منزل شما تلاش دارد تا محصولات سالم و طبیعی را به آسان ترین شکل ممکن برایتان فراهم سازد. باباگندم بهترین ها را از کشاورزان وطبیعت دستچین میکند و در دسترس شما قرار خواهد داد.

جهت ارتباط با بابا گندم و دریافت مشاوره و سفارش فوری ،کافیست با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما با علاقه فراوان، پاسخگوی شما می باشند.

 

برچسب ها: انواع عسل را بهتر بشناسیم و با خواص متفاوت آنها آشنا شویم خرید عسل طبیعی خرید عسل کنار خرید عسل ارگانیک خرید عسل ارزان خرید عسل با قیمت مناسب خرید عسل کوهستان خرید عسل سیاهدانه خرید عسلدیدگاه
دیدگاه شما :