باباگندم

با سرکه بالزامیک به جنگ پوکی استخوان بروید

1/شهریور/1398 مقالات بدون دیدگاه

با سرکه بالزامیک به جنگ پوکی استخوان بروید : اگر شما یا اطرافیانتان هم با مشکل کمبود کلسیم و مشکلات استخوانی رو به رو هستید و برای درمان به دنبال داروهای بی ضرر می گردید ما به شما پیشنهاد می کنیم که خواندن این مطلب را از دست ندهید.

یکی از انواع پرطرفدارسرکه در کشور ما سرکه سیب است. اما در کشورهای اروپایی در جنوب و شرق آسیا به ویژه چین و ژاپن سرکه ی برنج طرفدار بیشتری دارد. اما آنچه که میخواهیم در این مقاله درباره آن صحبت کنیم سرکه بالزامیک است که چند سالی است در کشور ما محبوبیت بسیاری پیدا کرده است و وارد برنامه غذایمان شده است.

سرکه بالزامیک چیست؟

سرکه بالزامیک یکی از محصولات غذایی که به عنوان چاشنی خوش طعم غذا در کشور ایتالیا شناخته شده است.سرکه بالزامیک از انگورهای سیاه تهیه میشود که به نوعی سرکه به رنگ قهوه ای تیره تبدیل می شود واین سرکه،سرکه بالزامیک نامیده میشود.که در حال حاضرپر طرفدارترین محصول غذایی است.

سلامت استخوان های بدن با مصرف سرکه بالزامیک

سرکه بالزامیک حاوی مقادیر بالایی استیک، آنتی اکسیدان و کربوهیدرات می باشد. همچنین مواد معدنی کلسیم، آهن، منیزیم، فسفر، پتاسیم، سدیم، روی به مقادیر زیادی در سرکه بالزامیک یافت می شود. استفاده از سرکه بالزامیک به تنهایی برای سلامت بدن مضر می باشد پس حتما سرکه بالزامیک را بیشتر به عنوان سس سالاد ها و سوپ، برنج، پاستا و گوشت و سالاد میوه استفاده کنید.

با سرکه بالزامیک به جنگ پوکی استخوان بروید

مواد موجود در سرکه بالزامیک به فرایند جذب مواد معدنی به خصوص کلسیم و منیزیم کمک زیادی می کنند. سرکه بالزامیک برای قوی تر کردن استخوان های بدن و برای ساخت و شکل گیری استخوان های بدن نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. سرکه بالزامیک حاوی کلسیم قابل جذبی است که به حفظ سلامت دستگاه اسکلتی کمک میکند و خطر شکستگی، درد مفاصل، آرتروز را کاهش می دهد.همچنین سرکه بالزامیک به صورت یک قرص مسکن عمل میکند و کاهنده درد است مخصوصا سردرد و میگرن های شدید. اما حواستان باشد در مصرف سرکه بالزامیک نباید زیاد روی کرد چون باعث پوکی استخوان می شود.

طبع سرکه بالزامیک

سرکه بالزامیک دارای طبع سرد و خشک است که از گروهی آنتی اکسیدان که به آن ها ترکیبات پلی فنولی گفته می شود تشکیل شده است.  8 نوع آنتی اکسیدان پلی فنولی در سرکه بالزامیک وجود دارد. پلی فنول ها رادیکال های آزاد تولید شده در بدن را خنثی می کنند و تمامی آن ها ضد سرطان بوده در نتیجه عملکرد سیستم ایمنی بهبود می یابد.سرکه بالزامیک دارای خواص ضد میکروبی و ضد عفونی کنندگی و خاصیت ضد قارچی هم می باشد.

آیا میدانستید که 3 نوع سرکه بالزامیک داریم؟!

  1. نوع اول سرکه بالزامیک که به شکل سنتی در کشور ایتالیا تهیه میشود.
  2. نوع دوم سرکه بالزامیک به شکل صنعتی و تجاری تهیه می شود.
  3. نوع سوم سرکه بالزامیک مخلوطی از سنتی و صنعتی به دست می آید.

حتما برای خرید سرکه بالزامیک که ارگانیک و طبیعی و سالم باشه  به سایت های معتبر سر بزنید ما به شما سایت بابا گندم را پیشنهاد میکنیم زیرا ارائه محصولات ارگانیک با کیفیت در بابا گندم بدون استفاده از هیچ گونه کود، سم و دیگر مواد شیمیایی و تحت استاندارد زیست محیطی تولید شده اند. محصولات بابا گندم دارای شکلی طبیعی هستند و تحت پوشش نظام پایش موقعیت جغرافیایی تولید و عرضه می شوند. تلاش ما ارائه محصولاتی سالم برای شما است که دارای الزامات و استانداردهای 3 گانه کیفیت غذایی می باشد.

خرید اینترنتی سرکه بالزامیک خرما

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای تهیه محصولات ارگانیک و طبیعی از جمله سرکه با مشکل مواجه شده باشید و در اغلب موارد از خریدی که انجام داده اید راضی نبوده اید. چیزی که باید بدانید این است که یک برند معتبر با نام بابا گندم که دارای نماد دو ستاره تجارت الکترونیکی در ایران است در زمینه فروش محصولات ارگانیک در حال فعالیت است و شما می توانید با اطمینان کامل محصولات ارگانیک خود را از آن خریداری نمایید.

اگر می خواهید سرکه بالزامیک اصل را خریداری نمایید این اطمینان را به شما می دهیم که جایی غیر از بابا گندم پیدا نخواهید کرد. ما این اطمینان را به شما می دهیم که تمامی محصولات ما اصل و طبیعی می باشد.

برچسب ها: سرکه بالزامیک چیست طبع سرکه بالزامیک سلامت استخوان های بدن با مصرف سرکه بالزامیک سرکه بالزامیک خرید سرکه بالزامیک محصولات ارگانیک خرید اینترنتی سرکه بالزامیک خرید اینترنتی سرکه بالزامیک خرمادیدگاه
دیدگاه شما :