باباگندم

ترک سیگار به وسیله گرده گل و آیا گرده گل برای انسان قابل هضم است؟

20/اسفند/1397 بابا گندم - عسل - مقالات بدون دیدگاه

ترک سیگار به وسیله گرده گل و آیا گرده گل برای انسان قابل هضم است؟ گرده گل یا پولن خواص بسیار زیادی دارد که مصرف آن برای درمان برخی بیماری ها مفید است ، روش های مختلفی برای استفاده از  گرده گل یا پولن وجود دارد ولی قبل از مصرف آن بررسی میکنیم که ایا گرده ای که زنبور عسل جمع اوری می کند توسط انسان قابل استفاده هست و سیستم گوارشی انسان قابلیت هضم ان را دارد؟

ترک سیگار به وسیله گرده گل و آیا گرده گل برای انسان قابل هضم است؟

با وجود این که مساله ی قابلیت هضم گرده به طور کامل روشن نشده ولی آن چه مسلم است این که گرده دارای منافذ یا نقاطی می باشد که جوانه ی گرده از آن خارج می شود و رشد میکند ،در این تقاط پوشش گرده نازک بوده یا بدون پوشش می باشد و ضخامت آن به چند هزارم میلی متر می رسد ، مواد با ساختار و ابعاد مولکولی از این نقاط می توانند وارد دانه ی گرده شوند.

پس شیره ی معده هم می تواند به راحتی وارد آن شده محتویات آن را گوارش نماید ، سیستم هضم مواد غذایی در زنبور عسل انجام شده ، مشخص گردیده است که پوسته ی دانه ی گرده بدون تغییر در آن وجود دارد اما محتویات آن به مصرف رسیده است ،بنابراین می توان نتیجه گرفت که سیستم گوارشی انسان نیز می تواند محتویات دانه ی گرده را خیلی خوب گوارش داده و آن را به طور کامل به مصرف برساند.

فروشگاه اینترنتی بابا گندم ارائه دهنده بهترین محصولات ارگانیک مانند عسل , نوشیدنی ها , عرقیات , روغن و ... می باشد.ما به شما توصیه می کنیم برای خرید عسل و محصولات طبیعی از این فروشگاه استفاده نمایید.

گرده گل

امروزه انسان با تکنیک های پیشرفته طبیعت را تحت تاثیر اعمال زیادی قرار داده است و اغلب فراموش می کند که خود نیز جزیی از طبیعت است که قادر به حفظ توازن روحی و بدنی خود می باشد ، البته زندگی طبیعی به معنی بازگشت به وضعیت اولیه نیست بلکه به معنی تطبیق با طبیعت و همسو شدن با آن است و اساس این مساله نیز بر تغذیه استوار است.

امروزه اغلب انسان ها مایلند غذای مقوی مصرف کنند و حتی گاهی دوبرابر نیاز بدن پروتئین مصرف می کنند در حالی که مقدار ۵۰ تا ۶۰ گرم پروتئین در روز برای انجام فعالیت های روزمره کافی است در نتیجه به همین میزان کالری اضافه وارد بدن می شود و بدن نیز باید این مواد را بپذیرد در نتیجه برای تطبیق با وضعیت کنونی فقط باید از غذاهای کمکی پایین آوردنده ی چربی و .. استفاده نمود.

خواص شفا بخش در دانه ی گرده

اما سلامتی واقعی به معنی آن است که بدن شادابی جسمی و روحی خود را حفظ کرده و تا مدتی به بیماری مبتلا نشود بنابراین توصیه میشود با تغییر یا تکمیل مواد غذایی مصرفی خود یا تغییر عادات غذایی خود به طور موثری به افزایش میزان سلامتی خود بیفزاییم و از بروز اختلالات مختلف در آن جلوگیری کنیم از حدود ۵۰ سال پیش به تدریج دانشمندان تحقیقات زیادی در مورد گرده انجام دادند.
بسیاری از شیمیدانان مواد غذایی درون گرده را آنالیز کرده اند و پزشکان به خصوص کسانی که در مورد پیری تحقیق میکنند به وجود موادی با خواص شفا بخش در دانه ی گرده پی برده اند ، یکی از محققان در مورد گرده دکتر لیبیت مدیر قدیمی ترین کلینیک پزشکی بیماران الکلی و متخصص درمان بیماری الکلیسم و محثث در مورد تاثیر الکل بر سیستم های جسمی و روحی و روانی انسان می باشد ، دکتر لیبیت تحقیقات وسیعی در مورد دانه ی گرده انجام داده است و در سال ۱۹۹۳ کتابی درباره ی بیماری الکلیسم نوشته که در آن اهمیت گرده در درمان این بیماری را بیان نموده است.

بابا گندم با ارسال محصولات سالم و طبیعی به درب منزل شما تلاش دارد تا محصولات سالم و طبیعی را به آسان ترین شکل ممکن برایتان فراهم سازد. باباگندم بهترین ها را از کشاورزان وطبیعت دستچین میکند و در دسترس شما قرار خواهد داد.

جهت ارتباط با بابا گندم و دریافت مشاوره و سفارش فوری ،کافیست با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما با علاقه فراوان، پاسخگوی شما می باشند.

برچسب ها: ترک سیگار به وسیله گرده گل و آیا گرده گل برای انسان قابل هضم است؟ خرید عسل طبیعی خرید عسل کنار خرید عسل ارگانیک خرید عسل ارزان خرید عسل با قیمت مناسب خرید عسل کوهستان خرید عسل سیاهدانهدیدگاه
دیدگاه شما :