باباگندم

جایگزینی عسل و لیمو با شربت سرفه

20/فروردین/1398 بابا گندم - عسل - مقالات بدون دیدگاه

جایگزینی عسل و لیمو با شربت سرفه : از این پس از عسل و لیمو بجای شربت های سرفه استفاده کنید! مسلماً غافلگیرکننده است وقتی پزشکان برجسته‌ای از کالج سلطنتی پزشکان عمومی بریتانیا در ماه اکتبر ۲۰۱۴ عنوان خبرها شدند و اعلام کردند بیماران با خرید داروهای ضدسرفه پول خود را هدر می‌دهند و بهتر است ترکیب ضدسرفه‌ی خود را با عسل و لیمو درست کنند. فکر می‌کردم فقط همسان‌درمانان داروهایی متشکل از عسل پیشنهاد کنند و هیچ وقت انتظار نداشتم پزشکان نیز دارویی بدون نسخه و با فروش بیش از ۳ میلیارد یورو در سال را زیر سؤال ببرند.

داروهای ضدسرفه بی اثر هستند

سر و صدای زیادی توسط سایت‌های سلامتی ایجاد شد و همه به این نکته اشاره می‌کردند که پرداخت پول برای داروهای ضدسرفه کاری بیهوده است. بیشتر این منابع خبری، مصاحبه‌ای با دکتر تیم بالارد، نائب رئیس هیئت مدیره‌ی آرسی‌جی‌پی را منتشر کردند، او اعلام کرده بود«مدارک ضعیفی برای اثبات کارکرد شربت‌های ضدسرفه وجود دارد و هیچ مدرکی مبنی بر کاهش دوره‌ي درمان با استفاده از این داروها وجود ندارد، به همین دلیل پزشکان عمومی به ندرت چنین داروهایی را تجویز می‌کنند.»

فروشگاه اینترنتی بابا گندم ارائه دهنده بهترین محصولات ارگانیک مانند عسل , نوشیدنی ها , عرقیات , روغن و ... می باشد.ما به شما توصیه می کنیم برای خرید عسل و محصولات طبیعی از این فروشگاه استفاده نمایید.

مصرف عسل و لیمو بجای شربت های سرفه

او همچنین از راهنمایی وبسایت ان‌اچ‌اس حمایت کرد، در این وبسایت گفته شده است «هیچ راه سریعی برای خلاص شدن از شر سرفه‌های ایجاد شده توسط عفونت‌های ویروسی وجود ندارد. معمولاً بعد از اینکه سیستم ایمنی بدن‌تان ویروس را از بین برد سرفه‌تان نیز بهبود پیدا می‌کند. آسان‌ترین و ارزان‌ترین راه برای درمان سرفه‌های کوتاه‌مدت داروی خانگی ضدسرفه است که از عسل و لیمو تشکیل شده است. عسل تسکین‌دهنده است، به این معنی که لایه‌ای محافظ در گلو به وجود می‌آورد و تحریک گلو که سبب سرفه می‌شود را کاهش می‌دهد.»

تحقیقات پیشینی که از تأثیر ترکیبات ضدسرفه‌ي خانگی حمایت می‌کردند فاقد کیفیت لازم شناخته شدند. گزارش شده بود که بسیاری از شربت‌های ضدسرفه حاوی دوز بالایی از شکر هستند، و حتی مصرف یکی از این شربت‌ها به مدت یک هفته شکری برابر با پنج شکلات مارس را وارد بدن بیمار می‌کرد. همچنین بیشتر این شربت‌ها حاوی دکسترومتورفان هستند که در صورت استفاده بیش از مقدار توصیه شده، فعال‌کننده‌ی روان (تغییردهنده‌ی حالات ذهنی) است.

واکنش شرکت های دارویی به بی اثر بودن شربت های ضدسرفه

البته که شرکت‌های دارویی به سرعت نسبت به نظر آرسی‌جی‌پی در رابطه با دارونما بودن شربت‌های ضدسرفه واکنش نشان دادند و عنوان کردند تمام داروها از نظر ایمنی و کارکرد توسط مؤسسه‌ی قانون‌گذاری‌های دارو و سلامت و پیش از عرضه به بیماران مورد آزمایش و بررسی قرار می‌گیرند. موضع شرکت‌های دارویی به این شرح بود:
«داروهای بدون نسخه در بازار بریتانیا دهه‌ها توسط میلیون‌ها نفر از بیماران مورد استفاده قرار گرفته‌اند و موفقیت خود را نشان داده‌اند، همچنین پذیرش‌شان توسط ام‌اچ‌آرای، که به صورت مستقل مدارک بالینی را مورد بررسی قرار می‌دهد، به این معنی است که افراد می‌توانند برای درمان خود یا فرزندان‌شان از این داروها استفاده کنند.»
اما باز هم سؤال این است که چرا پزشکان عمومی باید چنین ضربه‌ای به صنعت دارویی وارد کنند وقتی خودشان دستمزد می‌گیرند تا داروهای تولید شده توسط همین صنعت را برای بیماران تجویز کنند؟ و آیا آرسی‌جی‌پی قبل از این نیز تأثیر داروهای ضرسرفه را زیر سؤال برده است؟ آیا این اولین بیانیه‌ی عمومی آن‌ها در رابطه با چنین داروهایی است؟ آیا باید منتظر دارویی جایگزین دکسترومتورفان برای درمان سرفه باشیم؟

بابا گندم با ارسال محصولات سالم و طبیعی به درب منزل شما تلاش دارد تا محصولات سالم و طبیعی را به آسان ترین شکل ممکن برایتان فراهم سازد. باباگندم بهترین ها را از کشاورزان وطبیعت دستچین میکند و در دسترس شما قرار خواهد داد.

جهت ارتباط با بابا گندم و دریافت مشاوره و سفارش فوری ،کافیست با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما با علاقه فراوان، پاسخگوی شما می باشند.

 

 

برچسب ها: جایگزینی عسل و لیمو با شربت سرفه خرید عسل طبیعی خرید عسل ارگانیک خرید عسل ارزان خرید عسل با قیمت مناسب تاثیر شریت عسل و لیمو بر سرفه شربت عسل و لیمو خرید عسلدیدگاه
دیدگاه شما :