باباگندم

خواص شگفت انگیز گرده برای درمان پروستات

24/فروردین/1398 بابا گندم - عسل - مقالات بدون دیدگاه

خواص شگفت انگیز گرده برای درمان پروستات و ناتوانی های جنسی : بعضی از محققین معتقند گرده برای سلامتی غدد پروستات موثر است . آزمایش ها نشان داده است که افرادی که پروستات دارند دارای مقدار کمی نمک معدنی روی می باشند ، اما گرده دارای مقادیر قابل توجهی روی است زیرا برای رشد لوله گرده احتیاج به این عنصر دارد و ممکن است این مساله دلیل تاثیر مثبت گرده بر تورم پروستات باشد.

فروشگاه اینترنتی بابا گندم ارائه دهنده بهترین محصولات ارگانیک مانند عسل , نوشیدنی ها , عرقیات , روغن و ... می باشد.ما به شما توصیه می کنیم برای خرید عسل و محصولات طبیعی از این فروشگاه استفاده نمایید.

گرده گل پروستات جنسی

آلن کیلاس فرانسوی (Alain Caillas) در سال ۱۹۵۹ مصرف گرده را به عنوان داروی جلوگیری کننده ی از تورم پروستات پیشنهاد کرد. بر اساس بیستمین کنگره ی بین المللی پرورش زنبور عسل در بخارست در سال ۱۹۶۵ ، سه مرد از هر ده مرد فرانسوی به بیماری پروستات مبتلا بودند که در اکثر موارد نیاز به جراحی داشتند آلن کیلاس مصرف روزانه ی ۱۵ گرم گرده را برای هر مرد بالاتر از ۵۰ سال توصیه کرد.

دو پزشک سوئدی به نام های اریک آسک آمپارک از دانشگاه اوپسالا و ژ.جونسون از دانشگاه لوند در سال ۱۹۵۹ گزارشی منتشر کردند و به شرح گرده و تاثیر ویژه و مفید آن بر روی پروستات پرداختند.

در داروخانه های سوئد فراورده هایی از گرده به نام چرنیلتون وجود دارد که نه تنها برای بهبود این بیماری مفید است بلکه سبب پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری های پروستات و آدنوم (تومور های خوش خیم غده ای ) می شود.

اخیرا پزشکان به موفقیت جدید در زمینه ی درمان با گرده دست یافته اند. آن ها به تعدادی از افراد روزانه ۱۵ گرم گرده داده اند و مشاهده نمودند که این افراد تا سن ۴۰ الی ۴۵ سال هم به بیماری پروستات مبتلا نشدند و حتی تا سنین ۸۰ الی ۹۰ سالگی غذذ پروستات آن ها مشکل خاصی ایجاد نکرده است.

در بسیاری از کشور ها مانند سوئد و فرانسه پزشکان تحقیقات زیادی انجام داده اند و آن ها نیز نتایج مشابهی گرفته اند. آقای جو جویز از کشور روسیه مصرف روزانه مخلوط ۵ گرم گرده و عسل را برای بهبود بیماری پروستات پیشنهاد کرده زیرا نتایج بهتری از آن به وجود آمده است.

گرده برای درمان ناتوانی جنسی

در ادبیات عوام گرده به عنوان منبعی غنی از ویتامین ها و اسید های آمینه مشهور بوده است که در بدن انسان تاثیر شگفت انگیزی به خصوص بر روی تجدید قدرت جوانی و افزایش نیروی جنسی در مردان دارد ، اعراب در زمان های قدیم برای درمان ناتوانی های جنسی از گرده ی خرما استفاده می کردند.

امروزه کشف هورمون های گنادوتروپین در گرده خرما ، استفاده از آن را در درمان عقیمی توسط اعراب بدوی تایید می کند. همچنین وجود هورمون های محرک جنسی در گرده ثابت شده است.

بابا گندم با ارسال محصولات سالم و طبیعی به درب منزل شما تلاش دارد تا محصولات سالم و طبیعی را به آسان ترین شکل ممکن برایتان فراهم سازد. باباگندم بهترین ها را از کشاورزان وطبیعت دستچین میکند و در دسترس شما قرار خواهد داد.

جهت ارتباط با بابا گندم و دریافت مشاوره و سفارش فوری ،کافیست با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما با علاقه فراوان، پاسخگوی شما می باشند.

برچسب ها: خواص شگفت انگیز گرده برای درمان پروستات خرید عسل خرید عسل با قیمت مناسب خواص درمانی گرده گل تاثیر گرده گل بر درمان پروستات خرید عسل ارزان خرید عسل طبیعی خرید عسل با کیفیت خرید عسل ارگانیک فواید خوردن عسلدیدگاه
دیدگاه شما :