باباگندم

درمان اعصاب با عسل طبیعی

2/اردیبهشت/1398 بابا گندم - عسل - مقالات بدون دیدگاه

راهکارهای درمان اعصاب با عسل طبیعی : تغذیه نامناسب و قرارگرفتن درمعرض مواد سمی، ضربه های شدید روحی، کمبود عزت نفس، اضطراب، تنهایی، عفونت وژنتیک از جمله عواملی هستند که در بروز بیماریهای روحی و روانی نقش دارند. یکی از خواص درمانی عسل پخش شدن سریع درخون می باشد که با این خاصیت قندهای گلوکز و فرکتوز به سرعت به مغز که اصلی ترین مصرف کننده قند دربدن است رسیده ومانع از بروز ناهنجاری های عصبی می گردد، ازطرفی ویتامین D موجود در عسل، اعمال بین کلسیم و فسفر را تنظیم می کند و در نتیجه اعصاب کار خود را خوب انجام می دهند.برای استفاده از فواید عسل در خرید عسل دقت نماید و از محصولات ارگانیک و طبیعی استفاده نمایید.

بنابر نیاز مردم ما فروشگاه اینترنتی را راه اندازی نموده ایم که شما می توانید انواع عسل طبیعی از جمله عسل کوهستان , عسل کنار , عسل سیاهدانه , عسل چهل گیاه , عسل زنجبیل و ... را تهیه و با اطمینان کامل از طبیعی بودن آن را خریداری نمایید.

درمان اعصاب با عسل طبیعی

از قدیم الایام برای درمان بیماریهای عصبی از عسل استفاده می شده است عسل می تواند نورون های مغزی را تغذیه کند. در طب امروزی مداوای بعضی از امراض عصبی مانند اضطراب، تشویش، بی خوابی و انقباضات تشنجی عضلات با مصرف عسل مورد تایید برخی از پزشکان قرار گرفته است.

امام رضا (ع) می فرماید: عسل را با زنجبیل پرورده بخورید تا حافظه قوی گردد.

هر روز سه عدد زنجبیل را کوبیده وبا عسل خالص میل نمایید فراموشی را برطرف و حافظه را قوی می سازد.

برای تقویت حافظه عسل را به چه چیزهایی باید خورد؟

مصرف روزانه عسل به اندازه، به طبیعی بودن خواب کمک میکند زیرا باعث ترشح سروتونین در مغز می شود، سر درد را کاهش داده و حالت ناتوانی و عصبی را در افرادی که عدم تعادل عصبی دارند، کاهش میدهد.
مرتبط با درمان اعصاب با عسل ابو علی سینا مقدار کمی عسل را برای رفع بی خوابی تجویز می کند به عقیده وی خوردن زیاد آن ممکن است اثر معکوس روی دستگاه عصبی داشته باشد و آن را تحریک نماید.

بیشتر بخوانید: خواص غذایی و درمانی عسل طبیعی

خوردن مغز گردو با عسل برای تقویت اعصاب بسیار مفید وموثر است.

مخلوط عسل و آب‌گرم به صورت ناشتا برای تقویت حافظه واعصاب بسیار مفید است ،تساندر معتقد است هیچ داروی خواب آوری قبل از خواب موثر تر از یک لیوان شربت عسل یا یک قاشق غذاخوری عسل نیست .
همچنین میتوانید سبوس را خیسانده در آب با عسل مخلوط کنید دارویی عالی برای تقویت اعصاب است.
برای تقویت حافظه ۱۰گرم کندر را خوب کوبیده و با عسل مخلوط کنید آن را صبحها میل کنید،این کار برای کسانی که دچار فراموشی می شوند مفید است.
افسردگی ازنگاه طب سنتی ناشی از سردی مغز است ، شبی یک لیوان عرق بهارنارنج با یک ق مرباخوری فرنجمشک را با کمی عسل میل کنید برای درمان افسردگی بسیار نافع است.
همچنین مصرف عسل همراه با شیرملایم و یا مخلوط عسل و آب و آبلیموترش تازه باعث انرژی زایی سریع و آرامش اعصاب میشود.
به عقیده ابوعلی سینا عسل جواني را جاودان مي سازد وحافظه را نيرو بخشيده و گذشته را در خاطر زنده ميكند ، انديشه را پاك ، زبان را مي گشايد ودرد را ريشه كن ميكند.

بیشتر بخوانید : عسل ماده ای که معجزه می کند

بابا گندم با ارسال محصولات سالم و طبیعی به درب منزل شما تلاش دارد تا محصولات سالم و طبیعی را به آسان ترین شکل ممکن برایتان فراهم سازد. باباگندم بهترین ها را از کشاورزان وطبیعت دستچین میکند و در دسترس شما قرار خواهد داد.

جهت ارتباط با بابا گندم و دریافت مشاوره و سفارش فوری ،کافیست با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما با علاقه فراوان، پاسخگوی شما می باشند.

 

 

برچسب ها: درمان اعصاب با عسل طبیعی خرید عسل طبیعی خرید عسل با قیمت مناسب فواید خوردن عسل فواید خوردن عسل با زنجبیل خرید عسل خرید عسل ارزان خرید عسل کوهستان خرید عسل کنار خرید عسل چهل گیاه خواص درمانی عسل تاثیر عسل بر حافظهدیدگاه
دیدگاه شما :