باباگندم

درمان بیماری ها با اکسیر حیات

3/اردیبهشت/1398 عسل - بابا گندم - مقالات بدون دیدگاه

درمان بیماری ها با اکسیر حیات :امیرالمؤنین امام علی علیه السلام درباره درمان بیماری ها می فرمایند: از هر علمی بهترینش را فرا گیرید،همانا (زنبورعسل) از هر گلی زیباترینش را برمیگزیند. از او دو گوهر گرانبها تولید می شود؛ در یکی از آن دو(عسل) شفای درد مردم و در دیگری(موم) نور و روشنایی مقرر گردیده است.(عسل) یک محصول غدایی مفید و اکسیر پرارزش حیاتی است.

بنابر نیاز مردم ما فروشگاه اینترنتی را راه اندازی نموده ایم که شما می توانید انواع عسل طبیعی از جمله عسل کوهستان , عسل کنار , عسل سیاهدانه , عسل چهل گیاه , عسل زنجبیل و ... را تهیه و با اطمینان کامل از طبیعی بودن آن را خریداری نمایید.

درمان بیماری ها با اکسیر حیات

که از قرن ها پیش عسل به عنوان عالی ترین و مقوی ترین غذاها شناخته شده است.عسل به سبب ویژگی های شفابخش خود به عنوان دارو در درمان بیماری ها در بین تمام ملل کاربرد داشته است.
ماده ی اصلی(عسل) شهد گل ها و گیاهان معطر و شفابخش است که پس از مکیده شدن توسط زنبورها، تغییر شکل و ساخته می شود و به عنوان یک غذای خوشمزه و کامل در دسترس انسان قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید: خواص غذایی و درمانی عسل طبیعی

سخن پیامبر اکرم صلی الله علیه واله وسلم در مورد عسل

هرکس با توجه به آن چه که درباره ی قدرت شفادهندگی عسل ذکر شده است، در هر ماه یک نوبت(عسل) تناول نماید، از هفتاد وهفت بیماری معاف است. عسل یکی از هدایای ارزنده ی طبیعت می باشد که قرآن کریم از آن به عنوان فیه شفاء للناس یاد می کند و پیامبر گرامی اسلام و ائمه ی معصومین علیه السلام نیز در زمان حیات خویش بنا به روایات و احادیث متعدد از آن استفاده می نمودندو خواص شفابخش ان را نیز در روایات یادآور شده اند.

ترکیب عسل با مواد

ترکیب عسل با انواع مواد مثل لیمو، سیاه دانه و…  شما را در درمان بیماری ها به تعجب خواهد انداخت , به نحوی که دیگر شما به این ماده بی نظیر اعتماد خواهید کرد و شاید از خود بپرسید که واقعا عسل چیست!؟.

عسل و آب گرم

عسل اثرات بسیاری روی بدن ما دارد که این اثرات بستگی به نوع مصرف ما دارد برای مثال اگر عسل را با آب گرم مخلوط کرده و مصرف کنیم می توانیم در سرفه، آنفلوآنزا و خستگی اثرات عسل را به صورت کاملا واضح مشاهده کنیم.

بیشتر بخوانید : عسل ماده ای که معجزه می کند

بابا گندم با ارسال محصولات سالم و طبیعی به درب منزل شما تلاش دارد تا محصولات سالم و طبیعی را به آسان ترین شکل ممکن برایتان فراهم سازد. باباگندم بهترین ها را از کشاورزان وطبیعت دستچین میکند و در دسترس شما قرار خواهد داد.

جهت ارتباط با بابا گندم و دریافت مشاوره و سفارش فوری ،کافیست با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما با علاقه فراوان، پاسخگوی شما می باشند.


 

 

برچسب ها: درمان بیماری ها با اکسیر حیات خرید عسل خواص عسل فواید خوردن عسل عسل طبیعی خرید عسل ارگانیک خرید عسل کوهستان خرید عسل کنار خرید عسل با قیمت مناسبدیدگاه
دیدگاه شما :