باباگندم

عسل قویترین ضد عفونی کننده طبیعی در دنیا

23/اردیبهشت/1398 بابا گندم - عسل - مقالات بدون دیدگاه

عسل قویترین ضد عفونی کننده طبیعی در دنیا : بریدگی، خراش، آفت، گلودرد و ...، در همه این موارد بدن نیاز به ضدعفونی شدن دارد. اگر به دنبال یک ضدعفونی کننده طبیعی میگردید " عسل " قوی ترین ضدعفونی کننده طبیعی دنیاست و فروشگاه های زیادی وجود دارد که می توانید برای خرید عسل از آن استفاده نمایید.

عسل قوی ترین ضدعفونی کننده دنیا

اگر شما هم جزو افرادی هستید که ترکیبات عسل طبیعی را می پسندید، این مطلب به دردتان می خورد.
 محققان اخیرا نشان داده اند که مواد ضد باکتری قوی که در عسل وجود دارد این ماده را به یکی از قوی ترین ضد عفونی کننده های طبیعی تبدیل می کند.

عسل در کنار تمام فواید دارویی درمانی که دارد، نوعی شکر یا قند طبیعی، مفید و بی ضرر محسوب می شود. عسل می تواند با تقویت سیستم ایمنی بدن، باکتری ها و عفونت ها را از بین ببرد، به کاهش وزن کمک کند، علائم سرماخوردگی را کاهش داده و عملکرد دستگاه گوارش را بهبود بخشد.

محققان اخیرا نشان داده اند که مواد ضد باکتری قوی که در عسل وجود دارد این ماده را به یکی از قوی ترین ضد عفونی کننده های طبیعی تبدیل می کند. حدود 17 درصد از عسل آب و بقیه آن حاوی دو نوع شکر به نام فروکتوز و گلوکز است که هر دو آب را جذب می کنند.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد عسل طبیعی و خواص مواد غذایی

روی آن کلیک کنید و از مطالب آن استفاده نمایید.

عسل در دمای اتاق آب نمی شود و به همین علت بافت نرم و قابل انعطافی دارد. زمانی که ویروس، باکتری و قارچ وارد بدن می شود عسل به این ذرات می چسبد و آب موجود در آن ها را به خود جذب کرده و سبب از بین رفتن آن ها می شود. علاوه بر این، به علت وجود آب کافی در عسل و اسیدی بودنش، این ماده به ندرت فاسد می شود.

بابا گندم با ارسال محصولات سالم و طبیعی به درب منزل شما تلاش دارد تا محصولات سالم و طبیعی را به آسان ترین شکل ممکن برایتان فراهم سازد. باباگندم بهترین ها را از کشاورزان وطبیعت دستچین میکند و در دسترس شما قرار خواهد داد.

جهت ارتباط با بابا گندم و دریافت مشاوره و سفارش فوری ،کافیست با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما با علاقه فراوان، پاسخگوی شما می باشند.

 

برچسب ها: عسل قویترین ضد عفونی کننده طبیعی در دنیا خرید عسل ارگانیک خواص عسل خرید عسل طبیعی خرید عسل خرید عسل با قیمت مناسب قیمت عسل خرید عسل ارگانیک و طبیعی خرید عسل ارزان خرید عسل با کیفیت عسل اصلدیدگاه
دیدگاه شما :