باباگندم

عسل کوهستان به چه عسلی می گویند؟

28/اردیبهشت/1398 مقالات - عسل - بابا گندم بدون دیدگاه

عسل کوهستان : عسل کوهستان به چه عسلی می گویند؟عسل است که زنبوران عسل با استفاده از گل های دامنه کوه ها و دامنه ها بدست می آورند که مکن است وحشی می باشد یا عسل کندو باشد.

معرفی عسل کوهستان

عسل کوهستان یکی از عسل های بسیار خوش طعم و خوشبو است که بصورت ارگانیک از تغذیه زنبور عسل از گیاهان و پوشش های گیاهی کوهی بدست می آید. این عسل عمدتاً از گیاهان وحشی کوهی که بصورت طبیعی در دامنه کوه ها و دشت های اطراف می روید تهیه می شود. این عسل طبع گرم دارد و برای اکثر افراد مناسب است.

عسل کوهستان وحشی یا کندویی؟

خیلی ازمصرف کنندگان عسل چنان قضاوت می کنند که اگر زنبوردار به زنبور های خود آب شکر ندهد کیفیت عسلی که به دست می آید با عسل وحشی برابر است و هیچ تفاوتی با هم ندارد چون اینگونه استدلال می شود عسلی که در طبیعت توسط زنبور ها در داخل صخره ها و درختان و زیر زمین تولید می شود چون هیچ گونه شکری به آنها داده نمی شود با عسلی که توسط زنبوردار تولید می شود به شرط  انکه زنبوردار آب شکر به زنبور ها ندهد هر دو عسل دارای ارزشمندی و کیفیتی برابر هم هستند حتی عسل طبیعی بهتر هم هست چونکه زنبوردار از کندوها و زنبور ها مواظبت می کند و محیط امنی را برای زنبور فراهم می کند .

عسل وحشی

زنبور عسل یک حشره وحشی است و اهلی نمی شود فقط انسان می تواند با اگاهی از اخلاق و رفتاران می تواند ان را مدیریت کند و از ان بهره بگیرد

زنبور عسل موجودی است بسیار تمیز و حساس و خیلی وسواس نسبت به تولید یک عسل مرغوب و ایجاد محیطی سالم و بهداشتی برای نگهداری نوزاد ها و تامین سلامت کلنی و وظایفی که هر فروند زنبور باید دقیق انجام دهد.
عسل وحشی از نظر طعم و رایحه و اثری که بر بدن انسان می گذارد با عسل های طبیعی کندو خیلی متفاوت هستند و دنیایی مجزا  دارند که با اندکی مزه کردن تفاوتشان برای هر کسی اشکار می شود.

رنگ عسل طبیعی

رنگ عسل طبیعی بستگی به گیاهی دارد که زنبور از شهد آن برای تهیه عسل استفاده نموده است و هیچ ارتباطی به طبیعی یا وحشی بودن آن ندارد.دامنه رنگ های عسل طبیعی از از سفید تا انواع زرد روشن , زرد نارنجی , زرد طلایی متفاوت است.

برخی از خواص عسل کوهستان:

  1. تامین کننده انرزی مورد نیاز بدن   
  2. موثر در رفع خستگی
  3. موثر درتقویت حافظه
  4. درمان بی خوابی
  5. ضد افسردگی

بابا گندم با ارسال محصولات سالم و طبیعی به درب منزل شما تلاش دارد تا محصولات سالم و طبیعی را به آسان ترین شکل ممکن برایتان فراهم سازد. باباگندم بهترین ها را از کشاورزان وطبیعت دستچین میکند و در دسترس شما قرار خواهد داد.

جهت ارتباط با بابا گندم و دریافت مشاوره و سفارش فوری ،کافیست با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما با علاقه فراوان، پاسخگوی شما می باشند.

 

 

 

برچسب ها: عسل کوهستان طبیعی خرید عسل کوهستان با قیمت مناسب فواید عسل کوهستان خرید آنلاین عسل کوهستان خرید آنلاین عسل عسل کوهستان با قیمت مناسب خواص عسل کوهستان خواص درمانی عسل کوهستان خرید عسل کوهستان عسل کوهستان : عسل کوهستان به چه عسلی می گویند؟ عسل طبیعی عسل ارگانیک فروشگاه اینترنتی عسل خرید آنلاین عسل با قیمت مناسبدیدگاه
دیدگاه شما :