باباگندم

میخواهی لاغر بشی قبل از خواب عسل یادت نره!

31/تیر/1398 مقالات بدون دیدگاه

میخواهی لاغر بشی قبل از خواب عسل یادت نره! عسل یک ماده شیرین طبیعی و بسیار مقوی می باشد که توسط زنبوران از شهد گلها بدست می آید.و تغییر شکل می یابد و سپس در داخل سلول های مومی کندو ذخیره می شود. این عسل کاملاً طبیعی و سرشار از مواد غذایی و حیات بخش بوده و می تواند تمام نیازهای غذایی را برطرف کند، زیرا زنبور تمام املاح و ویتامین های موجود در گل را به شکل عسل می پروراند و آن را قابل جذب در خون می سازد.

عسل را به عنوان داروی طلایی طبیعی به شمار می آورند و در برخی اوقات بر این اعتقاد دارند که نباید 7 ساعت قبل از خواب عسل را مصرف کنیم ولی دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که خوردن عسل همراه با شیر قبل از خواب بهترین مسکن و آرام بخش می باشد و شما یک خواب آرام و شیرین را تجربه می کنید.

میخواهی لاغر بشی قبل از خواب عسل یادت نره!

میخواهی لاغر بشی قبل از خواب عسل یادت نره!

ورزشکاران غذاهایی که استفاده می کنند مغذی و سرشار از فراکتوز است و همین امر باعث می شود که چربی سوزی در آنها افزایش پیدا کند. این خاصیت در عسل طبیعی نیز وجود دارد و خوردن آن باعث می شود سوخت و ساز بدنتون افزایش پیدا کند و با این عمل باعث می شود که کبد گلوکز بیشتری را تولید کند زمانیکه گلوکز تلید شده به مغز فشار وارد می شود و هشدار می دهد که سطح قند خون بالاست و مغز را واردا می کند که هورمونه های چربی سوزی را آزاد کند.. برای این که متوجه تغییرات بیشتری در سیستم کاهش وزن تان شوید رژیم عسل را دنبال کنید و در تمام روز عسل را جایگزین شکر کنید. به علاوه قبل از خواب یک لیوان آب گرم با سه قاشق پر عسل بخورید.

میخواهی لاغر بشی قبل از خواب عسل یادت نره!

عسل بخورید بهتر بخوابید

فواید عسل بیشمار است و معمولا خوردن آن را قبل از خواب توصیه می کنند. عسل طبیعی باعث می شود که کبد گلیکوژن لازم را برای شب تولید کند. وقتی قبل از خواب عسل می خورید مغز در حالت جستجو برای سوخت قرار می گیرد. عسل نیز با افزایش سطح انسولین و آزاد کردن تریپتوفان به مغز کمک می کند.تریپتوفان تبدیل به سروتونین می شود و بعدها به شکل ملاتونین در می آید.همه ما ملاتونین را به عنوان هورمون سلامت می شناسیم زیرا سیستم ایمنی را تقویت می کند و بافت سلول ها را در طول استراحت دوباره می سازد. ملاتونین هم هنگام خواب به بدن کمک می کند و هم بعد از بیدار شدن باعث می شود احساس خوبی داشته باشید.

بیشتر بخوانید

عسل طبیعی و خواص شگفت انگیز آن

میخواهی لاغر بشی قبل از خواب عسل یادت نره!

کنترل فشار خون با عسل

از آنجایی که فشار خون بالا در افزایش ریسک بروز بیماری قلبی نقش دارد، با حفظ تعادل و ثابت نگه داشتن آن می توانید از مشکلات قلبی جلوگیری کنید. عسل حاوی آنتی اکسیدان است. آنتی اکسیدان ها فشار خون را کاهش می دهند. بنابراین خوردن یک قاشق عسل در هنگام شب، روش خوبی برای جلوگیری از بالا رفتن فشار خون است.

میخواهی لاغر بشی قبل از خواب عسل یادت نره!

درمان سرفه با عسل

عسل نوعی ضد التهاب طبیعی به شمار می رود. بنابراین اگر یک قاشق عسل را با آب گرم مخلوط کنید و هر شب آن را بخورید، حساسیت گلو را به حداقل می رساند و از سرفه جلوگیری می کند. علاوه بر این، عسل یک آنتی بیوتیک خوب هم هست و می تواند به شما کمک کند به جنگ باکتری هایی بروید که در گلویتان جا خوش کرده اند.

شب قبل از خواب عسل بخورید تا جوان بمانید

بهترین روش طبیعی برای کند کردن روند پیری، مصرف آنتی اکسیدان ها است و عسل سرشار از این مواد است. با استفاده از عسل می توانید به پوست خود رطوبت بخشید و پوست تان را از مواد مغذی درون عسل بهره مند کنید، اما اگر هر شب قبل از خواب عسل بخورید، این کار به شما کمک می کند از درون بدن هم با نشانه های بالا رفتن سن مقابله کنید.

میخواهی لاغر بشی قبل از خواب عسل یادت نره!

 

 

برچسب ها: فروشگاه اینترنتی عسل طبیعی قیمت عسل قیمت عسل طبیعی عسل طبیعی خرید عسل ارگانیک خرید عسل طبیعی خرید عسل خرید عسل ارزان خرید عسل با قیمت مناسب میخواهی لاغر بشی قبل از خواب عسل یادت نره!دیدگاه
دیدگاه شما :