باباگندم

برنج علی کاظمی 10کیلو گرم

برند :
دسته بندی : غلات , طبیعی
فروش توسط :
آماده ارسال از انبار
انتخاب رنگ :
۲۱۹,۰۰۰    تومان
کد محصول : 000022
ویژگی های محصول
  • نوع : 100% طبیعی


نقد و بررسی تخصصی برنج علی کاظمی 10کیلو گرم

برنج علی کاظمی یکی از نمونه برنج های مرغوب گیلان می باشد که دارای قد کوتاهتری نسبت به برنج های دیگر می باشد اما با پخت خوبی که دارد این ضعف به چشم نمی آید و همچنین این برنج گیلانی دارای عطر و بوی بسیار مطلوبی است و طعم برنج خوب را تداعی می کند.شما می توانید برنج علی کاظمی را از فروشگاه اینترنتی بابا گندم خریداری نمایید.

تفاوت برنج علی کاظمی با برنج هاشمی

برنج علی کاظمی رقمی اصلاح شده از ارقام محلی برنج گیلان می باشد که دارای قد کوتاهتری نسبت به ارقام برنج هاشمی و دم سیاه صدری می باشد. همچنین از لحاظ قیمت برنج علی کاظمی ارزان تر می باشد ولی از نظر کیفیت به برنج هاشمی بسیار نزدیک است و یکی از خوش خوراک ترین برنج های گیلان است.

کشف برنج علی کاظمی

این برنج در سال 1360 توسط شخصی به نام علی کاظمی در روستای شکارگوراب شهرستان فومن کشف شد که نام شخص کاشف را بر روی برنج نهادند. علی کاظمی در حین برداشت محصول خود متوجه شد که چندین خوشه برنج با بقیه متفاوت است و آن خوشه ها را نشانه گذاری کرد و به صورت جداگانه نگه داشت و در طی هفت سال متوالی این برنج را کاشت و برداشت کرد تا امروزه این برنج در مساحت زیادی کاشت می شود.برنج علی کاظمی از عطر و طعم بسیار مطلوبی برخودار است و در مدت زمان کمتری محصول برداشت می شود.

ویژگی های برنج علی کاظمی

رنگ دانه این برنج سفید مایل به کرم می باشد.

طول دانه خام برنج علی کاظمی 7.2 میلی متر، طول دانه پخته آن 11.6 میلی متر و عرض دانه خام آن 2.1 میلی متر است.

دانه این برنج دارای قد کوتاهی می باشد.

 

محصولات ارگانیک مطمئن مورد نیاز را از کجا تهیه کنیم؟

فروشگاه های زیادی در سطح هر شهر و استانی وجود دارند که محصولات ارکانیک را به فروش می رسانند اما در برخی موارد زمان کافی و یا دسترسی آسان به فروشگاه را نداریم. فروشگاه اینترنتی محصولات ارگانیک بابا گندم شامل مجموعه محصولات ارگانیک می باشد که شما در هر نقطه باشید به راحتی می توانید محصولات ارگانیک و مطمئن را خریداری کنید. محصولات فروشگاه بابا گندم شامل عسل طبیعی , زیتون درشت , عرقیات , نوشیدنی و ...می باشد.

نوع
نوع 100% طبیعی