باباگندم

روغن زیتون بکر 250cc

برند :
دسته بندی : روغن , طبیعی
فروش توسط :
آماده ارسال از انبار
انتخاب رنگ :
۱۴,۰۰۰    تومان
کد محصول : 000017
ویژگی های محصول


نقد و بررسی تخصصی روغن زیتون بکر 250cc

روغن زیتون از میوه درخت زیتون به دست می‌آید. این درخت نخستین بار در کرانه‌های مدیترانه پرورش یافت. روغن زیتون را با فشردن میوه زیتون به دست می‌آورند که دارای مقدار زیادی چربی سیرنشده می‌باشد.از روغن زیتون برای تقویت مو و همچنین در مصارف خانگی مانند پخت و پز و سالاد استفاده می شود که خواص بسیار زیادی دارد. فروشگاه اینترنتی بابا گندم دارای محصولات طبیعی و سالم می باشد که شما به آسانی می توانید روغن زیتون بکر را خریداری کنید.

روغن زیتون بکر چیست

 روغن زیتون بکر روغنی است که از میوه درخت زیتون و توسط روشهای مکانیکی یا سایر روشهای فیزیکی در شرایط معین به ویژه از نظر دمایی که سبب تغییر در ماهیت آن نشود استخراج شده و هیچ گونه فراوری به جز شستشو، صاف کردن و جداسازی بر روی آن انجام نشده باشد.

روش تولید روغن زیتون و کاربرد آن

روغن به وسیله خرد کردن کامل زیتون و جدا کردن روغن به وسیله روش‌های مکانیکی یا شیمیایی تولید می‌شود. این روغن بسیار در آشپزی، لوازم آرایش، دارو و صابون در قدیم به عنوان سوخت چراغ‌های روغنی به کار برده می‌شود. روغن زیتون در سرتاسر جهان به کار برده می‌شود، بیشترین مصرف آن در کشورهای پیرامون مدیترانه است.

روش تولید روغن زیتون بکر

فرآیند تولید این نوع روغن نیز مانند روغن زیتون فرا بکر به گونه ای است که از مواد شیمیایی و گرما برای استخراج روغن از میوه زیتون استفاده نمی شود. این روغن نیز تصفیه نشده است. روغن زیتون بکر هم خلوص و طعم واقعی زیتون را دارا می باشد. تفاوت روغن زیتون بکر و روغن زیتون فرا بکر در میزان اولئیک اسید است. به گونه ای که روغن زیتون بکر میزان اولئیک اسید بیشتری دارد. از نظر طعم نیز روغن زیتون بکر طعم ملایم تری از روغن زیتون فرابکر دارد.

خواص روغن زیتون بکر

  • فاقد هر گونه  مواد شیمیایی
  • دارای عطر و طعم  مطبوع میوه زیتون
  • حفظ ویژگیهای تغذیه ای و ویتامین ها
  • دارای آنتی اکسیدان های طبیعی (توکوفرول)و ویتامین E
  • فاقد کلسترول و موثر در جلو گیری از لخته شدن خون در عروق قلب
  • مناسب رژیم های غذایی بیماران قلبی عروقی
  • موثر در سلامت پوست و مو

محصولات ارگانیک مطمئن مورد نیاز را از کجا تهیه کنیم؟

فروشگاه های زیادی در سطح هر شهر و استانی وجود دارند که محصولات ارکانیک را به فروش می رسانند اما در برخی موارد زمان کافی و یا دسترسی آسان به فروشگاه را نداریم. فروشگاه اینترنتی محصولات ارگانیک بابا گندم شامل مجموعه محصولات ارگانیک می باشد که شما در هر نقطه باشید به راحتی می توانید محصولات ارگانیک و مطمئن را خریداری کنید. محصولات فروشگاه بابا گندم شامل عسل طبیعی , زیتون درشت , عرقیات , نوشیدنی و ...می باشد.