باباگندم

روغن زیتون فرابکر250cc

برند :
دسته بندی : روغن , طبیعی
فروش توسط :
آماده ارسال از انبار
انتخاب رنگ :
۲۲,۰۰۰    تومان
کد محصول : 000016
ویژگی های محصول


نقد و بررسی تخصصی روغن زیتون فرابکر250cc

روغن زیتون فرابکر خالص ترین و پرخاصیت ترین نوع روغن زیتون می باشد که دارای مواد مغذی فراوان و فواید متعدد می باشد روغن زیتون فرابکر یا فوق بکر، روغن زیتونی تصفیه نشده است و با کیفیت ترین نوع روغن زیتون می باشد و یکی از روغن زیتون های تصفیه نشده است.در هر شهری فروشگاه های زیادی برای خرید وجود دارد اما ما به شما فروشگاه اینترنتی محصولات ارگانیک بابا گندم را برای خرید محصولات طبیعی و ارگانیک پیشنهاد می کنیم.

روش تهیه روغن زیتون فرابکر

روش استخراج روغن زیتون فرا بکر به گونه ای است که طعم واقعی زیتون احساس می شود، و ویتامین ها و مواد معدنی موجود در زیتون در این روغن به فراوانی موجود است. روغن زیتون فرابکر از سایر انواع روغن های زیتون، اولئیک اسید کمتری دارد (اولئیک اسید آن بیشتر از 1 درصد نیست) این روغن با مواد شیمیایی و فرآیندهای حرارتی تغییر نیافته است. رنگ آن سبز طلایی است و عطر و طعم متفاوتی دارد. پایان طعم آن به تندی ملایمی ختم می شود. این نوع روغن برای تهیه سس ها و غذاهای سرد پیشنهاد خوبی است.

علت تفاوت انواع روغن زیتون

تفاوت به خاطر زیتونی که از آن روغن می‌گیرند، نیست. بلکه روش استخراج روغن، نوع مواد افزودنی و سطح اولئیک اسید آزاد در این روغن‌ها اهمیت دارد.

روش تشخیص روغن زیتون فرابکر

روغن زیتون فرا بکر رنگ تیره‌تری دارد. در حالی که روغن زیتون معمولی درخشان‌تر و روشن‌تر است. تندی و تلخی روغن زیتون فرابکر مربوط به ترکیبات مفید و ارزشمندی بنام پلی فنل ها است که آنتی اکسیدانی بسیار قوی برای مقابله با سلول های سرطانی می‌باشد. به دلیل این خواص بی نظیر روغن زیتون فرابکر اکثر مصرف کنندگان کشورهای مدیترانه ای قبل از خرید روغن زیتون، این تست را انجام می دهند تا مطمئن شوند که روغن زیتون خالص فرابکر را مصرف می کنند.

خواص درمانی روغن زیتون فرابکر

پیشگیری از بیماری‌های مزمن با روغن زیتون فرابکر
کاهش بیماری‌های قلبی عروقی

 

محصولات ارگانیک مطمئن مورد نیاز را از کجا تهیه کنیم؟

فروشگاه های زیادی در سطح هر شهر و استانی وجود دارند که محصولات ارکانیک را به فروش می رسانند اما در برخی موارد زمان کافی و یا دسترسی آسان به فروشگاه را نداریم. فروشگاه اینترنتی بابا گندم شامل مجموعه محصولات ارگانیک می باشد که شما در هر نقطه باشید به راحتی می توانید محصولات ارگانیک و مطمئن را خریداری کنید. محصولات فروشگاه بابا گندم شامل عسل طبیعی , زیتون درشت , عرقیات , نوشیدنی و ...می باشد.