باباگندم

عرق نعنا 600cc

برند :
دسته بندی : عرقیجات , طبیعی
فروش توسط :
آماده ارسال از انبار
انتخاب رنگ :
۱۰,۰۰۰    تومان
کد محصول : 000021
ویژگی های محصول
  • نوع : 100% طبیعی


نقد و بررسی تخصصی عرق نعنا 600cc

عرق نعنا 600cc : عرقیات گیاهی در ایران یکی از پرکاربردترین داروهای سنتی می باشد که از گذشته های ذور مردم ما استفاده می کردند که این عرقیات خواص و فواید بسیار زیادی دارد . از هر گیاهی مانند برگ نعناع، بیدمشک، ریحان، گل محمدی یا زیره که دارای رایحه و اسانس باشد، می توان عرقیات گیاهی تولید کرد. یکی از پرکاربردترین نوع عرقیات عرق نعنا می باشد که زمانیکه دچار دل درد و یا نفخ معده می شویم اولین چیزی که برای درمان آن مصرف می کنیم عرق نعنا می باشد.فروشگاه اینترنتی بابا گندم دارنده انواع محصولات طبیعی و سالم می باشد و شما می توانید عرق نعنا مورد نیاز خود را از این فروشگاه تهیه نمایید.

فرایند تولید عرق نعنا چگونه است؟

برای ولید عرق نعنا در ابتدا برگ نعنا و آب را میجوشانند و بعد از اینکه آب شروع به تبخیر کرد با عملیات سرد کردن بخار و تقطیر مایعی بدست می آید که معطر است و ما به این ماده معطر عرق نعنا میگوییم.در طی فرایند تبخیر و تقطیر رایحه گیاه نعنا وارد مولکول های اب می شود و عطر و بوی گیاه را به خود می گیردکه در اصطلاح آب مقطر تولید شده است . این عرقیات گیاهی علاوه بر طعم و رایحه بسیار خوبی که دارند خواص درمانی بسیارزیادی نیز دارند و برای درمان بیماری ازآن استفاده می کنیم.

طرز نگهداری عرق نعنا

برای نگهداری عرق نعنا بهتر است از ظرف شیشه ای استفاده کنیم و همچنین ظرف های تیره یا رنگی گزینه بهتری نسبت به شیشه های شفاف می باشد بدین علت که این ظرف ها نور را از خود عبور نمی دهند و خاصیت عرق ماندگاری بیشتری دارد.تمام عرق های گیاهی باید در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم آفتاب قرار بگیرند.

مقدار و طریقه مصرف عرق نعناع

مقدار و طریقه مصرف عرق نعناع برای بزرگسالان: نصف فنجان تا یک فنجان بسته به غلظت عرق نعناع همراه با آب بعد از غذا
مقدار و طریقه مصرف عرق نعناع برای کودکان: یک تا دو قاشق غذاخوری همراه با آب بعد از غذا

خواص درمانی عرق نعنا

  • تسکین معده ,روده و تسکین دل درد و دلپیچه
  • کمک کردن برای کاهش وزن
  • کاهش فشار خون و حرارت بدن از خواص عرق نعنا است
  • رفع خستگی جسمی و روحی
  • دهان شویه و خوشبو کننده

محصولات ارگانیک مطمئن مورد نیاز را از کجا تهیه کنیم؟

فروشگاه های زیادی در سطح هر شهر و استانی وجود دارند که محصولات ارکانیک را به فروش می رسانند اما در برخی موارد زمان کافی و یا دسترسی آسان به فروشگاه را نداریم. فروشگاه اینترنتی محصولات ارگانیک بابا گندم شامل مجموعه محصولات ارگانیک می باشد که شما در هر نقطه باشید به راحتی می توانید محصولات ارگانیک و مطمئن را خریداری کنید. محصولات فروشگاه بابا گندم شامل عسل طبیعی , زیتون درشت , عرقیات , نوشیدنی و ...می باشد.

 

نوع
نوع 100% طبیعی