باباگندم

عسل آفتابگردان 900 گرم

برند :
دسته بندی : عسل , طبیعی
فروش توسط :
آماده ارسال از انبار
انتخاب رنگ :
۷۹,۰۰۰    تومان
کد محصول : 000042
ویژگی های محصول
  • نوع : 100% طبیعی


نقد و بررسی تخصصی عسل آفتابگردان 900 گرم

عسل آفتابگردان 900 گرم : زنبور عسل علاقه فراوانی به شهد گل آفتابگردان دارد.آفتابگردان گیاهی یکساله و بومی قاره امریکا است که ساقه‌های آن کرک دار و توخالی و محکم میباشد. ارتفاع گل آفتابگردان آن ۱ تا ۳ است و دارای برگ های پهن و ضخیم نوک‌ تیز و کنگره دار صاف و پوشیده از کرک است . زمانیکه برای خرید عسل اقدام می کنید بسیاری از افراد تصور می‌کنند که عسل آفتابگردان هیچ فایده‌ای برای سلامتی آن‌ها ندارد و چندان مغذی نیست، اما این موضوع حقیقت ندارد. این عسل تمام خاصیت‌های هر عسل تولید شده توسط زنبورها را دارا می‌باشد و علاوه بر آن‌ها، خواص ویژه این گیاه را نیز به همراه دارد.

عسل آفتابگردان و خواص درمانی

عسل آفتابگردان و خواص درمانی آن  شامل ، خواص ضد گزیدگی ، ضد سرفه ، ضد عفونت هاب مجاری تنفسی،درمان کم خونی، دارای خواص ضد عفونی کننده،تصفیه خون،مفید برای گرفتگی صدا، درمان سینوزیت و زکام ، دارای خاصیت ضد حساسیت،تب بر و ضد صرع و تشنج میباشد.

محل رویش گیاه آفتابگردان

در ایران گل آفتابگردان جهت روغن کشی در استان های مازندران ،گیلان، گلستان،خراسان شمالی ، خراسان جنوبی ، خراسان مرکزی ،خوی ،فارس، کلاله، گنبد کاووس کشت و تولید  میگردد.

رنگ عسل  آفتابگردان

 رنگ این نوع عسل  به رنگ زرد روشن تا زرد تیره  میباشد که بستگی به فصل برداشت و نوع آب و هوای منطقه میباشد . عسل آفتابگردان خالص و طبیعی به دلیل گلوکز بالا به سرعت شکرک میزند و باید سریعا از کندو زنبور عسل تخلیه گردد.

زمان برداشت عسل آفتابگردان

فصل و زمان برداشت عسل آفتابگردان از اوایل شهریور ماه تا اواخر مهر ماه میباشد .

بهترین مقدار مصرف عسل آفتابگردان: در افراد بزرگسال :
روزانه ۴۰-۸۰ گرم در روز
در کودکان بالای دو سال : ۱۵-۳۰ گرم در روز

طریقه مصرف عسل آفتابگردان

عسل آفتابگردان وکاهش کلسترول خون(طریقه مصرف):دو قاشق  عسل آفتابگردان را با دو قاشق چای خوری دارچین پودر شده  را در یک لیوان چای معمولی  کمرنگ با دمای ولرم محلول نموده ومیل نمایید. این کار میزان کلسترول خون را طی ٢ ساعت به ١٠ درصد میزان اولیه کاهش میدهد.

محصولات ارگانیک مطمئن مورد نیاز را از کجا تهیه کنیم؟

فروشگاه های زیادی در سطح هر شهر و استانی وجود دارند که محصولات ارکانیک را به فروش می رسانند اما در برخی موارد زمان کافی و یا دسترسی آسان به فروشگاه را نداریم. فروشگاه اینترنتی بابا گندم شامل مجموعه محصولات ارگانیک می باشد که شما در هر نقطه باشید به راحتی می توانید محصولات ارگانیک و مطمئن را خریداری کنید. محصولات فروشگاه بابا گندم شامل عسل طبیعی , زیتون درشت , عرق نعنا , چای سرگل و ...می باشد.

نوع
نوع 100% طبیعی