باباگندم

عسل خارشتر 900 گرم

برند :
دسته بندی : عسل , طبیعی
فروش توسط :
آماده ارسال از انبار
انتخاب رنگ :
۱۷۸,۰۰۰    تومان
کد محصول : 000039
ویژگی های محصول
  • نوع : 100% طبیعی


نقد و بررسی تخصصی عسل خارشتر 900 گرم

عسل خارشتر 900 گرم : عسل دارای سابقه دارویی طولانی است و با توجه به خواص عسل از ۲۵۰۰ سال پیش مورد استفاده قرار گرفته است. خواص درمانی متعددی از عسل به عنوان یک عنصر مهم در طب سنتی شناخته شده است .خار شتر گیاهی چند ساله با ریشه های بسیار عمیق که در اطراف مزارع و بین درختان پسته در شهرستان خوروبیابانک میروید. یکی از انواع عسل که می‌توانید به راحتی آن را از فروشگاه‌ها و مراکز خرید عسل تهیه کنید، عسل خارشتر است.

معرفی گیاه خارشتر

گیاه خارشتر درختچه یا بوته خاری است با ریشه های بسیار عمیق که در بیابان ها و دشت های كم ارتفاع دیده می شود. ریشه‌های خارشتر گاه تا ژرفای ۵ تا ۷ متر هم می‌رسد.میوه آن را ترنجبین (تَراَنگَبین) می‌نامند که به معنی عسل تر است. عسل خارشتر توسط زنبور عسل از گلهای خار جمع آوری می شود، این نوع عسل کاملا ارگانیک و طبی می باشد.این گل ها به توجه به اینکه در مناطق بیابانی رشد می کنند در اکثر نقاط ایران وجود دارند .

فصل گل دهی گیاه خارشتر

فصل گل دهی ان از ۱۵ اردیبهشت اغاز وتا ۲۰ خرداد گل دهی ان ادامه دارد

خواص عسل خارشتر

    تسکین دردهای رماتیسمی
    ضدالتهاب مثانه
    دفع سنگ های ادراری
    درمان ورم پروستات
    خواب آور
    تقویت کننده حافظه
    تقویت کننده معده و دستگاه گوارش
    تقویت مغز و اعصاب

محصولات ارگانیک مطمئن مورد نیاز را از کجا تهیه کنیم؟

فروشگاه های زیادی در سطح هر شهر و استانی وجود دارند که محصولات ارکانیک را به فروش می رسانند اما در برخی موارد زمان کافی و یا دسترسی آسان به فروشگاه را نداریم. فروشگاه اینترنتی بابا گندم شامل مجموعه محصولات ارگانیک می باشد که شما در هر نقطه باشید به راحتی می توانید محصولات ارگانیک و مطمئن را خریداری کنید. محصولات فروشگاه بابا گندم شامل عسل طبیعی , زیتون درشت , عرقیات , نوشیدنی و ...می باشد.

نوع
نوع 100% طبیعی