باباگندم

عسل زنجبیل

برند :
دسته بندی : عسل , طبیعی
فروش توسط :
آماده ارسال از انبار
انتخاب رنگ :
۹۸,۰۰۰    تومان
کد محصول : 000025
ویژگی های محصول
  • نوع : 100% طبیعی


نقد و بررسی تخصصی عسل زنجبیل

در گذشته از عسل برای درمان بیماری ها استفاده می کردند و به عنوان مهمترین داروی خانگی طبیعی در طیف گسترده ای از بیماری ها از آن استفاده می کردند. عسل زنجبیل نیز از این قاعده مستثنی نیست وخواص درمانی متعددی به عنوان یک عنصر مهم در طب سنتی دارد .و شما برای خرید عسل زنجبیل ارگانیک می توانید از فروشگاه اینترنتی باباگندم استفاده نمایید .

خواص درمانی عسل زنجبیل

عسل زنجبیل مانند یک آنتی بیوتیک طبیعی عمل می کند و عفونت بدن را از بین می برد.عسل زنجبیل دارای طبعی گرم و خشک است و به همین دلیل برای درمان چرک گلو و لوزه بسیار خوب است.عسل زنجبیل برای نفخ معده همچون قرص‌های رانیتیدین و آمپرازول و دیگر داروهای نفخ معده عمل می‌نماید و اسید معده مترشحه را فروکش و با مصرف به‌ موقع و طولانی‌مدت کم خواهد نمود.

طریقه مصرف عسل زنجبیل

برای درمان چرک گلو نیاز است که در بازه زمانی 6-8 ساعت یک قاشق مربا خوری از آن استفاده نمود و اما برای درمان نفخ معده باید صبح به صورت ناشتا یک قاشق مرباخوری و در هنگام شب هم یک قاشق مربا خوری استفاده نمود . در طول روز اگر معده نفخ می کنید شما می توانید قبل از غذا خوردن یک قاشق مربا خوی ازآن استفاده نمایید که البته این میزان مصرف برای هر فرد متنفاوت می باشد.عسل زنجبیل برای نفخ معده بسیار موثر است و حالت اسیدی معده را از بین می برد.

عسل زنجبیل هیچگونه عوارض جانبی ندارد و در مدت زمان کوتاهی در خون عمل می کند و شما به آسانی می توانید در درمان بیماری از آن استفاده نمایید.

 

محصولات ارگانیک مطمئن مورد نیاز را از کجا تهیه کنیم؟

فروشگاه های زیادی در سطح هر شهر و استانی وجود دارند که محصولات ارکانیک را به فروش می رسانند اما در برخی موارد زمان کافی و یا دسترسی آسان به فروشگاه را نداریم. فروشگاه اینترنتی بابا گندم شامل مجموعه محصولات ارگانیک می باشد که شما در هر نقطه باشید به راحتی می توانید محصولات ارگانیک و مطمئن را خریداری کنید. محصولات فروشگاه بابا گندم شامل عسل طبیعی , زیتون درشت , عرقیات , نوشیدنی و ...می باشد.

 

 

 

نوع
نوع 100% طبیعی