باباگندم

عسل کنار 900 گرم

برند :
دسته بندی : عسل , طبیعی
فروش توسط :
آماده ارسال از انبار
انتخاب رنگ :
۹۵,۰۰۰    تومان
کد محصول : 000024
ویژگی های محصول
  • نوع : 100% طبیعی


نقد و بررسی تخصصی عسل کنار 900 گرم

عسل کنار 900 گرم :عسل کنار به عسلی گفته می شود که بخش عمده شهد تولیدی آن درخت کنار باشد. یکی از مقوی ترین و بهترین نوع عسل تگ گل است که بسیار خوش طعم و خوش عطر و همچنین برای گوارش معده بسیار خوب می باشد و بهترین گزینه برای مصرف روزانه می باشد وبرای همه گروه‌های سنی به ویژه ورزشکاران، دانش‌آموزان و افراد با مزاج گرم توصیه می‌شود.عسل کنار از شهد شکوفه‌های درخت سدر که در فارسی با نام درخت کنار معروف است، توسط زنبور عسل تهیه می‌شود و دارای مزه و عطری دلنشین است و همچنین از ارزش غذایی بالایی برخوردار است. شما می توانید عسل کنار را از فروشگاه اینترنتی بابا گندم خریداری نمایید.

عسل کنار چگونه تولید می شود

عسل کنار از درخت کنار (نام فارسی) و یا درخت سدر (نام عربی) آن می باشد تولید می شود. این درخت از تیره عنابیان است که میوه آن از نظر اندازه مانند زیتون و یا کمی درشت ترو تخم مرغی شکل است. نام این درخت از میوه و برگ آن گرفته شده است که هر دو خاصیت دارویی دارند. ساقه های درخت کنار خاردار و سفید رنگ است .درخت کنار در فصل گلدهی دارای گل‌های مجتمع و پوشیده از کرک است.

این درخت در کشور ایران در مناطق جنوبی مانند استان‌های کردستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان می‌روید و در فصل پاییز گلدهی درخت بسیار زیاد است و شهد بسیار لطیف و خوش عطری دارد که باعث می شود زنبورهای عسل را از فاصله دوربه خود جذب کند.

زمان برداشت عسل کنار

از اوایل شهریور تا اواسط آبان، بیشترین فصل جمع آوری و برداشت عسل کنار است.

طریقه مصرف عسل کنار

بهترین طریقه مصرف عسل کنار، مخلوط کردن دو تا سه قاشق از آن با چای کم‌رنگ یا آب ولرم است. برای اثربخشی بیشتر بهتر است چند قطره آب‌ لیموی ترش و تازه به آن اضافه شود.

خواص دارویی و درمانی عسل کنار

مصرف عسل کنار به تقویت دستگاه گوارش کمک می‌کند و عملکرد معده و روده را بهبود می‌بخشد

تقویت کننده اعصاب و قوای جنسی و جسمی می باشد.

برای رشد کودکان و فعال کننده حافظه بسیار مناسب است.

برای درمان کم خونی , کمر درد و ریزش مو بسیار مناسب است.

برای گرم مزاجان مصرف آن بسیار مفید است 

کاهش گرفتگی و کاهش دمای بدن.


محصولات ارگانیک مطمئن مورد نیاز را از کجا تهیه کنیم؟

فروشگاه های زیادی در سطح هر شهر و استانی وجود دارند که محصولات ارکانیک را به فروش می رسانند اما در برخی موارد زمان کافی و یا دسترسی آسان به فروشگاه را نداریم. فروشگاه اینترنتی بابا گندم شامل مجموعه محصولات ارگانیک می باشد که شما در هر نقطه باشید به راحتی می توانید محصولات ارگانیک و مطمئن را خریداری کنید. محصولات فروشگاه بابا گندم شامل عسل طبیعی , زیتون درشت , عرقیات , نوشیدنی و ...می باشد.

نوع
نوع 100% طبیعی