باباگندم

عسل کوهستان 900 گرم

برند :
دسته بندی : عسل , طبیعی
فروش توسط :
آماده ارسال از انبار
انتخاب رنگ :
۱۱۰,۰۰۰    تومان
کد محصول : 000024
ویژگی های محصول
  • نوع : 100% طبیعی


نقد و بررسی تخصصی عسل کوهستان 900 گرم

عسل کوهستان 900 گرم :عسل کوهستان به عسلی گفته می شود که زنبورها با نوشیدن شهد گل هایی که دردامنه کوه ها و دشت های مناطق سردسیر رشد می کنند تولید و تهیه می شود.تهیه این عسل به خاطر شرایط نگهداری زنبور در ارتفاعات و رسیدگی به آن مقداری سخت است و عسل کوهستان طبیعی عموما تولید زیادی ندارد و به مناطقی که در آن تولید می شود دسترسی آسانی ندارید و ما به شما برای خرید عسل کوهستان از  فروشگاه اینترنتی بابا گندم را پیشنهاد می کنیم که عرضه کننده انواع عسل طبیعی و ارگانیک می باشد.

عسل کوهستان چگونه تولید می شود

عسل کوهستان وحشی توسط زنبورهای وحشی در کوهستان تولید می شود و زنبوران عسل برای گذران زمستان خود این نوع عسل را تهیه می کنند که میزان تولیدآن کم است.

عسل کوهستان کندویی که توسط زنبوران کندویی که به دامنه ها کوه ها کوچ کرده اند تولید و تهیه می شود و چنانچه زنبورداران برای تغذیه زنبور خود از شربت شکر و دیگر خوراکی ها استفاده نکنند تفاوتی بین عسل کوهستان وحشی با عسل کوهستان کندویی وجود ندارد.

عسل درمانی کوهستان چه ویژگی دارد

عسل درمانی کوهستان نوعی از عسل کوهستان است که باید نوع گلی که زنبور از شهد آن برای تولیدش استفاده نموده است مشخص باشد و همچنین ساکاروز آن زیر 5 درصد باشد که هر چه این میزان ساکاروز کمتر باشد عسل دارای کیفیت بسیار بالایی است.

خواص درمانی عسل طبیعی کوهستان

  • مفید برای مغز و اعصاب
  • تقویت عمومی بدن
  • تقویت دستگاه گوارش

محصولات ارگانیک مطمئن مورد نیاز را از کجا تهیه کنیم؟

فروشگاه های زیادی در سطح هر شهر و استانی وجود دارند که محصولات ارکانیک را به فروش می رسانند اما در برخی موارد زمان کافی و یا دسترسی آسان به فروشگاه را نداریم. فروشگاه اینترنتی بابا گندم شامل مجموعه محصولات ارگانیک می باشد که شما در هر نقطه باشید به راحتی می توانید محصولات ارگانیک و مطمئن را خریداری کنید. محصولات فروشگاه بابا گندم شامل عسل طبیعی , زیتون درشت , عرقیات , نوشیدنی و ...می باشد.

 

 

 

 

نوع
نوع 100% طبیعی