باباگندم

گرده گل دشت 80 گرم

برند :
دسته بندی : عسل , طبیعی
فروش توسط :
آماده ارسال از انبار
انتخاب رنگ :
۲۴,۰۰۰    تومان
کد محصول : 000043
ویژگی های محصول
 • نوع : 100% طبیعی


نقد و بررسی تخصصی گرده گل دشت 80 گرم

گرده گل دشت 80 گرم : گرده گل یا گرده زنبور عسل ، یا نان زنبورعسل ، در حقیقت سلول نری گل ها و گیا هان و درختان می باشد ،   گرده گل ، ماده ای تقویتی و انرژی زا است که زنبور عسل در فصل بهار و یا زمانی که شکوفه گلها و درختان باز شده باشد از گل ها جدا کرده و با استفاده از بزاق دهان خود آن ها را به اشکال دایره ای و بیضی شکل در آورده و با استفاده از دو پای عقب خوب که به شکل زنبیل ویا سبد است ، به داخل کندوی زنبور عسل انتقال می دهد و داخل قاب های عسلی ذخیره می کند و برای اینکه مدت بیشتری داخل کندو بماند مقداری عسل طبیعی به آن اضافه می کند به صورت لایه لایه ، یعنی یک لایه گرده گل و یک لایه عسل طبیعی و در حقیقت گرده ها را داخل قاب های عسل کنسرو می کند ، اصطلاحا به گرده های کنسرو شده در قاب ها  ، نان زنبور عسل گفته می شود و در مواقعی که گرده گل در دشت و کوه نباشد از آن ها تغذیه می کنند.

خواص پزشکی گرده گل

 • افزایش انرژی
 • نرم کننده پوست
 • سیستم تنفسی
 • درمان حساسیت
 • سیستم گوارشی
 • تقویت سیستم ایمنی
 • درمان اعتیاد
 • مشکلات نازایی

طریقه مصرف گرده گل

 1. گرده گل یک غذا است و زمانی که در هنگام غذا خوردن و به ویژه با میوه مصرف شود، سریع تر و موثرتر عمل می کند که به راحتی می تواند کمی فلور روده را پاکسازی کند.
 2. یک قاشق پُر هنگام صبحانه، ترجیحا با یک تکه میوه مصرف شود. الیاف میوه فعالیت گرده تازه را تقویت می کنند.
 3. همچنین یکی از بهترین روش های مصرف گرده گل همراه با عسل خام و طبیعی می باشد.

مواد تشکیل دهنده گرده گل :

مواد تشکیل دهنده گرده گل عبارتند از: پروتئین، کربوهیدرات‌ها، اسیدهای چرب، اسید اسکوربیک (ویتامین ث)، تیامین (ویتامین B1)، ریبوفلاوین (ویتامین B2)، بیوتین (ویتامین H)، توکوفرول (ویتامین E)، اسیدنیکوتنیک (ویتامین B3، PP یا نیاسین)، اسید فولیک (ویتامین B9)، اسید پانتوتنیک (ویتامین B6)، کاروتنوئیدها، ویتامین P.

محصولات ارگانیک مطمئن مورد نیاز را از کجا تهیه کنیم؟

فروشگاه های زیادی در سطح هر شهر و استانی وجود دارند که محصولات ارگانیک را به فروش می رسانند اما در برخی موارد زمان کافی و یا دسترسی آسان به فروشگاه را نداریم. فروشگاه اینترنتی بابا گندم شامل مجموعه محصولات ارگانیک می باشد که شما در هر نقطه باشید به راحتی می توانید محصولات ارگانیک و مطمئن را خریداری کنید. محصولات فروشگاه بابا گندم شامل عسل طبیعی , زیتون درشت , عرقیات , نوشیدنی و ...می باشد.

 

نوع
نوع 100% طبیعی