باباگندم

گلاب 600cc

برند :
دسته بندی : عرقیجات , طبیعی
فروش توسط :
آماده ارسال از انبار
انتخاب رنگ :
۱۵,۰۰۰    تومان
کد محصول : 000020
ویژگی های محصول


نقد و بررسی تخصصی گلاب 600cc

گلاب از عرقیات ایرانی است که علاوه بر مصرف خوراکی از خاصیت درمانی بسیاری نیز برخوردار است که تنها در گلاب های باکیفیت یافت میشود و نباید از این ماده خوشبو که در کشور به صورت فراوان یافت می شود غافل ماند.گلاب به مایعی شفاف، بدون رنگ، خوشبو و معطر گفته می شود که از گل رز محمدی به دست می آید و به عنوان گران ترین اسانس در دنیا شناخته می شود.گلاب را می توان معجزه طبیعت نامید خواص و فواید بسیاری در این عصاره قرار دارد که در درمان بسیاری از درد ها و بیماری ها می تواند موثر باشد.شما می توانید از فروشگاه اینترنتی بابا گندم خرید گلاب مورد نیاز خود را انجام دهید.

آشنایی با روند تولید گلاب

تولید عرقیات گیاهی دانشی بومی است، عرقیات گیاهی با روش تقطیر با آب و یا تقطیر با بخار آب تولید می شود، روش کار روشی سنتی است کار بدین صورت امکان می پذیرد که برگ گلهای محمدی را با مقادیری آب در درون مخزن مورد نظر می ریزند و شعله آن را روشن میکنند زمانیکه آب تبخیر می شود با سرد کردن بخار آب موجود یک مایع مقطر و خوش عطر و بویی تولید می شود که به آن گلاب می گویند. گلاب معروفترین نوع عرقیات است که از گل سرخ گرفته می شود.این گل بهاری از اواسط اردیبهشت تا اواخر خرداد رویش دارد و از خواص درمانی فراوانی برخوردار است.

خواص ظاهری گلاب

گلاب اصل، شفاف ، روشن ، بدون رسوب است و بوی آن بوی مطبوع گل محمدی و فاقد بوی ترشیدگی است. طعم گلاب نیز سنگین و کمی مایل به تلخی است که از جمله مهمترین نشانه های اصل بودن گلاب به شمار می رود.

خواص درمانی گلاب

  • گلاب علاوه بر خاصیت آرام بخشی ضد استرس هم هست. همچنین به دلیل تقویت سیستم عصبی، مصرف آن یا بوئیدن آن در درمان بسیاری از سردردها هم کاربرد دارد.
  • به هنگام شب برای رفع بی خوابی موثر است. از طرفی برای کاهش خستگی می توان آن را مصرف کرد.
  • برای تقویت لثه توصیه می شود. حتی برای بهبود آفت های دهان کاربرد دارد.
  • گلاب به عنوان یک پاک کننده مناسب برای پوست قابل استفاده است و به شادابی پوست کمک می کند.
  • گلاب برای معده و مخصوصاً دهانه معده مفید است، بنابراین می تواند در رفع نفخ یا ریفلاکس موثر باشد.

 

محصولات ارگانیک مطمئن مورد نیاز را از کجا تهیه کنیم؟

فروشگاه های زیادی در سطح هر شهر و استانی وجود دارند که محصولات ارکانیک را به فروش می رسانند اما در برخی موارد زمان کافی و یا دسترسی آسان به فروشگاه را نداریم. فروشگاه اینترنتی بابا گندم شامل مجموعه محصولات ارگانیک می باشد که شما در هر نقطه باشید به راحتی می توانید محصولات ارگانیک و مطمئن را خریداری کنید. محصولات فروشگاه بابا گندم شامل عسل طبیعی , زیتون درشت , عرقیات , نوشیدنی و ...می باشد.