باباگندم

تخفیف عید تا عید

 

اعیاد سعید قربان و غدیر را پیشاپیش به شما تبریک می گوییم.

به مناسبت فرا رسیدن این اعیاد می توانید چای سرگل را با 15% تخفیف از فروشگاه اینترنتی بابا گندم خریداری کنید.

این تخفیف تا عید غدیر اعتبار دارد.

پیشنهاد ما به شما این است که از این تخفیف شگفت انگیز استفاده کنید.از خرید خود در فروشگاه اینترنتی بابا گندم مطمئن باشید.

چای سرگل:

چای سرگل محصول نهایی برداشت برگ وغنچه های ابتدایی بوته ی چای گیلان می باشد.این بوته در اول فصل بهار می روید و به همین علت به چای سرگل و چای بهاره نیز معروف است. به جرات می توان گفت بهترین چای دنیا از نظر طبیعی بودن و خالص بودن،چای سرگل می باشد.

ویژگی ظاهری چای سرگل اصیل:

چای سرگل ایرانی دارای ظاهری پیچیده شکل و طعمی تلخ و گس مانند دارد. به لحاظ کیفیت عطر و طعم چای و رنگ طبیعی، درجه بالایی از کیفیت و مرغوبیت را دارا می باشد.
این چای به دلایل طبیعی بودن، بدون اسانس و رنگ شیمایی بودن، ارگانیک بودن و قیمت مناسب از فروش فوق العاده ای برخوردار است. گفتنی است که این چای که از اصیل ترین چای های شمال محسوب می گردد در بین مردم از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

محصولات ارگانیک مطمئن مورد نیاز را از کجا تهیه کنیم؟

فروشگاه های زیادی در سطح هر شهر و استانی وجود دارند که محصولات ارکانیک را به فروش می رسانند اما در برخی موارد زمان کافی و یا دسترسی آسان به فروشگاه را نداریم. فروشگاه اینترنتی بابا گندم شامل مجموعه محصولات ارگانیک می باشد که شما در هر نقطه باشید به راحتی می توانید محصولات ارگانیک و مطمئن را خریداری کنید.